Gözde Türker Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Gözde Türker kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gözde Türker’den söz edeceğiz.

Gözde Türker Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Eylül 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gözde Türker, lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Güzel oyuncu Gözde Türker, özellikle Muhteşem Yüzyıl adlı dizide oynadığı Safiye Sultan karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Gözde Türker, oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Gökhan Oskay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gözde Türker 1.73 cm boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gözde Türker hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor, sevgilisi var mı kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Rüzgar Diricanlı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Gözde Türker ile İlgili Aramalar

Google’da Gözde Türker ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gözde türker aslen nereli, gözde türker boyu kaç, gözde türker instagram hesabı, gözde türker doğum tarihi, gözde türker nereli, gözde türker aslen nereli, gözde türker kim nerelidir, gözde türker boy kilo

İlginizi Çekebilir:  Hilmi Deler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara