Gülfem Saydan Sanver Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Gülfem Saydan Sanver kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı akademisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gülfem Saydan Sanver’den söz edeceğiz.

Gülfem Saydan Sanver Kimdir?

  • İletişimci
  • Akademisyen

1978 tarihinde Suna ve Orhan çiftinin kızları olarak dünyaya gelen Gülfem Saydan Sanver, aslen Mersinlidir. Ayrıca Tolga adında bir de erkek kardeşi bulunmaktadır. Fevziye Mektepleri Vakfı Özel Işık Lisesi’nden mezun olan Gülfem Saydan Sanver, sonrasında lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi (Fransızca) bölümünde tamamlamıştır. Gülfem Saydan Sanver, ayrıca 2004 yılında Sorbonne Üniversitesi’nden siyasal iletişim alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Sanver yine aynı üniversitede doktora eğitimini almıştır. Öte yandan Gülfem Saydan Sanver, Selim Sanver ile evlidir.

2007 ve 2009 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi bünyesinde dersler veren Gülfem Saydan Sanver, sonrasında 2010 senesinde Element Strateji Yönetimi ve Danışmanlık şirketini kurmuş ve siyasal iletişim alanında siyasi partilere ve politikacılara bu alanda destek vermeye başlamıştır. Gülfem Saydan Sanver ayrıca Mart 2019 yerel seçimlerinde de Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun seçim stratejisi grubunda danışmanlık hizmeti vermiş ve seçimlere aktif bir rol almıştır.

Bu zamana kadar birçok televizyon programına konuk olan Gülfem Saydan Sanver, Habertürk, CNN Türk, Haber Global ve Halk TV gibi kanallarda gündemle ilgili meselelere ilişkin yorumlarda bulunmaktadır. Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Gülfem Saydan Sanver, siyasal iletişim alanında çalışmalarına devam etmektedir. Gülfem Saydan Sanver hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting