Teknoloji

Polo Klima Açınca Stop Ediyor Çözümü

Klima açınca stop etme problemleri bazı marka model araçlarda förülebiliyor. Ancak biz işin kolayına giderek genel bir makale hazırlamak yerine Volkswagen Polo ve diğer modelleri için geçerli olacak şekilde özel bir makale hazırlamak istedik. Bunun sebebi klima birçok etkene bağlı bir şekilde çalıştığından dolayı stop etme sorunu da buna bağlı olarak farklılıklar gösterebilmektedir.

Öncelikle aracınızın aküsü klima ile doğrudan ilişkilidir. Polo markanın kronik olan problemi bu olmasa da iyi olmayan bir akü araç çalışırken dahi klima açınca teklemelere ve aniden stop etmeye sebep olacaktır.

Eğer bu adımdan eminseniz gelelim asıl ve en çok görülen probleme. Boğaz kelebeği tıkalı. Bu parçanın bazı zamanlarda temizlenmesi de işe yaramıyor ve doğrudan tamamen değişmesi gerekebiliyor. Böylesine bir masrafa gitmeden önce beyni cihaza bağlatıp aynı yerde hata verdiğine emin olmanızı tavsiye ederiz. Klimanızın bakımı ve temizliği için ise Alman kalitesinde, uygun fiyatlı bakım ve temizlik ürünlerimizin hepsini görmeniz için mağazamıza sizleri de bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi