Biyografi

Samet Sırmalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu? Oynadığı Diziler?

Samet Sırmalı kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Samet Sırmalı’nın sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesine burada yer vermiştik. Bu yazımızda ise kısaca Samet Sırmalı’dan söz edeceğiz.

Samet Sırmalı Kimdir?

  • Dizi oyuncusu
  • Sosyal medya fenomeni
  • Manken ve model.

6 Ekim 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Samet Sırmalı, lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. Bulgaristan göçmeni bir aileden gelen Samet Sırmalı, İstanbul’da eğitimlerini sürdürmüştür. 2010 yılında Best Model adlı yarışmaya katılan Samet Sırmalı, bu yarışmada üçüncülük elde etmiştir.

2015 yılında yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği ve yönetmenlik koltuğunda Korhan Bozkurt’un oturduğu ‘Mayıs Kraliçesi’ isimli dizide oynamıştır. Söz konusu bu dizide kendisine Hatice Aslan, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Burak Hakkı, Kazım Akşar, Derya Şensoy, Serhan Onat ve Erkan Taşdöğen gibi isimler eşlik etmiştir.

Boyu ve Kilosu

  • Samet Sırmalı 190 cm boyunda ve 80 kilodur.

Samet Sırmalı, Instagram hesabı üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Samet Sırmalı’nın bu platform üzerinde (sametsirmali) 100 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Sevilen model ve sosyal medya fenomeni Samet Sırmalı, koyu Beşiktaşlıdır. Pek çokmarkanın defilesinde model olarak çıkmış ve dünya çapında tanınan ve tercih edilen bir model olma özelliğini taşıyor. Ülke içinde fazla projelerde son zamanlarda yer almayan Samet Sırmalı genellikle yurt dışında çalışmayı tercih ediyor. Yurt dışındaki markalarda model olarak çalışmaya ve kariyerine devam etmekte.

Samet Sırmalı ile İlgili Aramalar

Google’da Samet Sırmalı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Samet Sırmalı Boy Samet Sırmalı sevgilisi Samet Sırmalı babası samet sırmalı ege’nin hamsisi Samet Sırmalı Instagram Samet Sırmalı Dizileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds