Doğan Kabak Kimdir? Nerelidir?

Doğan Kabak kimdir? Nerelidir? Doğan Kabak ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli sosyal medya fenomenlerinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Doğan Kabak’ın kim olduğundan, nereli olduğundan ve kısaca hayatından söz edeceğiz. 

Doğan Kabak Kimdir? 

23 Nisan 1980’de dünyaya gelen Doğan Kabak, rallici olarak çeşitli yarışmalara katılmış ve bu yarışmalarda pek çok derece elde etmiştir. 

Şu anda 38 yaşında olan Doğan Kabak, yaklaşık 16 senedir otomobil gazeteciliği yapan Doğan Kabak, EVO ve Autocar isimli dergilerde yazı işleri müdürlüğü görevini yürüttü. Şimdi ise TopGear isimli otomobil dergisinin yayıncısı olan Doğan Kabak, özellikle otomobil videoları ile adından sıkça söz ettiriyor. 

Otomobil tutkunu Doğan Kabak, teste aldığı ve dünyanın dört bir yanında incelediği arabaları YouTube üzerinden takipçileri ile paylaşıyor. 

Doğan Kabak, sadece YouTube değil aynı zamanda Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından da takipçilerine keyifli anlar yaşatıyor. 

YouTube Hesabı 

Doğan Kabak kendi YouTube hesabını 22 Mayıs 2011 tarihinde oluşturmuş ve o günden bugüne kadar YouTube üzerinden 50 milyonu aşkın izlenme sayısına ulaşmıştır. Yine aynı şekilde Doğan Kabak’ın YouTube’da 450.000 abonesi bulunuyor. 

YouTube üzerinde ilgi çekici videola hazırlayan ve paylaşan Doğan Kabak, bu sayede çok geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Özellikle lüks otomobillerle ilgili çektiği videoları YouTube’da büyük bir ilgiyle takip ediliyor. 

Fakat YouTube hesabında paylaştığı videoları, eski videoları gibi kaliteli içerikten ziyade ilgi çekmeye yönelik videolardan oluşmaktadır. Bu da zamanla kaliteli kitlesinden uzaklaşmasına neden olmuştur. YouTube üzerinde, yukarıda da belirttiğimiz gibi 450 binden fazla takipçisi bulunuyor. 

Instagram Hesabı 

Doğan Kabak, Instagram hesabından da çeşitli video ve resimler paylaşarak takipçilerini artırıyor. Instagram hesabında 150 binden fazla takipçisi bulunan Doğan Kabak, buradan da YouTube videolarını paylaşıyor. 

Türk Rallici Doğan Kabak, Türkiye’nin önde gelen otomobil yazarları arasında yer alıyor. Öte yandan Kabak, çeşitli sosyal medya araçlarından da incelediği otomobillerin videosunu paylaşarak kitlesini artırmaya çalışıyor.

İlginizi Çekebilir:  Hazal Babalık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Trafiğe kapalı alanda çektiği videoları ile diğer internet fenomenlerinden ayrılan Doğan Kabak, ilerleyen yıllarda daha yetkin bir şekilde karşımıza çıkabilir. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce