Haber 7 Ekrem İmamoğlu’nun Antrikot Olayına “Kurgu” ve “Düzmece” Dedi

Haber 7’de yer alan bir habere göre Ekrem İmamoğlu’nun 18 Nisan tarihinde belediye binasını gezerken yaşanan ve sosyal medyada hızla yayılan diyalogların kurgu olduğunu iddia etti. Haber 7, söz konusu iddiayı haberinde değerlendirdi. 

EKREM İMAMOĞLU NE DEMİŞTİ? 

FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programına konuk olduktan sonra ilk mesaisine belediye binasını gezmekle başladı. Belediye binasındaki odaları gezen İmamoğlu, mutfak bölümüne giriyor ve burada görevli birisine “bugün ne var yemekte” diye soruyor. 

İlginizi Çekebilir:  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan: Tren Kazalarında TCDD’nin Kusuru Yok

Ekrem İmamoğlu’nun sorusu üzerine “musakka var, ama size antrikot var” yanıtını veriyor. İmamoğlu ise “olmaz, birine antrikot birine musakka olmaz” ifadelerine yer veriyor. Daha sonra bu diyalog sosyal medyada hızla yayılıyor. 

HABER 7: MENÜYÜ SORDUĞU YER MUTFAK DEĞİL, ÇAY OCAĞI!

İlginizi Çekebilir:  Land ile Tanışın

Diyaloğun Cumhuriyet Halk Partisi’ne yakın medya tarafından “İmamoğlu’nun ilk icraatı tabldotları eşitlemek oldu” şeklinde servis edildiğini belirten Haber 7, İmamoğlu’nun girdiği yerin mutfak değil çay ocağı olduğunu vurguladı. 

İBB’DE BAŞKAN’A ÖZEL YEMEK ÇIKMIYOR

Haber 7, İstanbul Büyükşehir Belediyesi yemekhanesinde tüm personele aynı yemek çıktığını, bugüne kadar da İBB Başkanı’nın da aynı yemekten yediğini belirtti. 

İlginizi Çekebilir:  Genç Yaşlarında Milyon Dolarlar İçindeler! Kalyon Ajans Kimin? Kalyon Ajans Sahipleri Kim?

Başkana farklı bir yemek çıkması içim Özel Kalem Müdürlüğü tarafından garsonlara talimat verilmesi gerektiğini vurgulayan Haber 7, İmamoğlu’nun yemekte musakka varken antrikot çıkabilmesi için özel kalem müdürlüğünden talimat gelmesi gerektiğini ifade ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara