Biyografi

Halk TV Muhabiri Dilan Alp Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Halk TV muhabiri Dilan Alp kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı medya kuruluşlarında görev yapan gazeteci ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dilan Alp’ten söz edeceğiz.

Dilan Alp Kimdir?

  • Muhabir.

29 Haziran 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Dilan Alp, lise eğitimini Çankaya Kılıçarslan Lisesi’nde 2005 yılında tamamlamıştır. Lisans eğitimine ise 2006 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde başlayan Dilan Alp, bölümünden 2011 yılında başarıyla mezun olmuştur. 2014 ile 2015 yılları arasında Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde sunuculuk ve spikerlik dersleri almıştır.

Halk TV muhabiri Dilan Alp, Instagram üzerinden ppaylaşımlar da yapıyor.

Ocak 2018’de TRT’de stajyer olarak mesleğe ilk adımını atan Dilan Alp, daha sonra 2011 yılının Şubat ayında TRT Haber’de stajyer olarak çalışmıştır. Dilan Alp, Haziran 2018’den beri de Halk TV’de muhabir olarak çalışmaya devam etmektedir.

Doğum tarihi 29 Haziran olan başarılı muhabir, Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Bu platform üzerinde sıkı takipçileri bulunan Dilan Alp hakkında merak edilen boyu, sevgilisi ya da eşi var mı, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Dilan Alp ile İlgili Aramalar

Google’da Dilan Alp ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; dilan alp halk tv kimdir, dilan alp halk tv kaç yaşında, dilan alp halk tv evli mi, dilan alp halk tv sevgilisi var mı, dilan alp halk tv muhabiri kimdir nerelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.