Hakan Şükür’ün Eşi Beyda Şükür’ün ABD’de Başörtüsünü Çıkarması

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) kapsamında firari sanık olan Hakan Şükür’ün Amerika’da objektiflere yansıyan görüntüleri olay olmuştu. Fakat, görüntüler arasında dikkat çeken pek çok şeyin arasında Hakan Şükür’ün eşi Beyda Şükür’ün başörtüsünü çıkarması oldu. Beyda Şükür, Amerika’da başörtüsünü çıkardığı görüldü.

İlk fotoğraf, Beyda Şükür’ün Türkiye’de iken çekilmiş bir fotoğrafı. Beraberinde eşi Hakan Şükür’ün de yer aldığı objektifte Beyda Şükür’ün başörtülü olduğu görülüyor.

İlginizi Çekebilir:  Kadir Mısıroğlu Öldü mü? Kadir Mısıroğlu Yaşıyor mu?

İkinci fotoğraf, Şükür ailesinin Amerika’daki bir yaşantısından. Söz konusu bu fotoğrafta ise Beyda Şükür’ün başörtüsünü çıkardığı görülüyor.

Terörist başı Fethullah Gülen’in en yakınındaki isimlerden olan Hakan Şükür’ün eşi Beyda Şükür’ün başörtüsünü çıkardığı görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Fethullah Gülen’e yakınlığı ile bilinen Hakan Şükür ve eşi Beyda Şükür’ün görüntüleri üzerine pek çok yorum yapıldı.

İlginizi Çekebilir:  Akit TV Muhabiri Ahmet Keser’den Şok Sözler: Sivil Öldürecek Olsak Cihangir’den Meclis’ten Başlarız

Hatırlanacağı üzere Fethullah Gülen, başörtüsü hakkında çok önemli olmayan, ikincil ve kıymetsiz anlamlarına gelen füruat kelimesini kullanmıştı. Her konuda Fethullah Gülen’in arkasından giden müritleri bu konuda da terörist başı Gülen’in arkasından gitmiştir.

Kaynak: Ekşi Sözlük (imhotep1907)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat