Biyografi

Halil İbrahim Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Halil İbrahim Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Halil İbrahim Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Halil İbrahim Yılmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

1992 yılında dünyaya gelen Halil İbrahim Yılmaz, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi GSF oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Halil İbrahim Yılmaz, 2018’den beri çeşitli dizi ve projelerde rol almaktadır. Halil İbrahim Yılmaz, oyunculuk çalışmalarına ise Socia Menajerlik bünyesinde devam etmektedir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Yazgı (TV Dizisi 2022)
  • Benim Adım Melek (Zeynel, TV Dizisi 2019-2021)
  • Siyah İnci (TV Dizisi 2018)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Halil İbrahim Yılmaz 1.78 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Halil İbrahim Yılmaz, oyunculuk çalışmalarına Yazgı adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Halil İbrahim Yılmaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Halil İbrahim Yılmaz, erişim tarihi: 29 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi