Biyografi

Hande Nayman Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Hande Nayman kimdir? Hande Nayman, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmuş bir gazeteci ve muhabirdir. 2016-2017 akademik yılında Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon Eğitim Sertifika Programı’nı tamamlamıştır. 2018 yılında Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur. Gazetecilik kariyerine Demirören Haber Ajansı’nda muhabir olarak başlamıştır.

Aynı zamanda Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Genel Gazetecilik yüksek lisans programına kaydolmuş ve 2022 yılında yüksek lisans derecesini tamamlamıştır. Tez konusu sembolik şiddetle ilgili olup, bu tez ulusal tez merkezinde yer almaktadır. Gazetecilik görevi kapsamında birçok televizyon kanalında canlı yayın yapmış, haber üretim süreçlerinde yer almış ve farklı kuruluşlar tarafından en iyi kadın haber muhabiri ödülüne layık görülmüştür.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Hande Nayman, muhabirlik çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci Hande Nayman hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gazetedamga.com.tr, Hande Nayman, erişim tarihi: 7 Kasım 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.