YouTube Fenomeni Mustafa Kaa (Mustafa Okur) Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne?

MustafaKaa kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli mesleklerden yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mustafa Kaa’dan söz edeceğiz.

Mustafa Kaa Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Dijital içerik üreticisi

Gerçek adı Mustafa Okur olan sosyal medya fenomeni 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Anne tarafından Yozgatlı baba tarafından Tokatlı olan Mustafa Okur, daha çok Mustafa Kaa kullanıcı ismi ile bilinmektedir. YouTube’da oldukça popüler olan Mustafa Kaa hakkında merak edilen soruları aşağıda başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Mustafa Kaa ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kendisi 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 2020 itibariyle 20 yaşındadır.

Nereli?

Mustafa Okur (MustafaKaa) hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de hangi nereli olduğudur. Özellikle YouTube kanalında oldukça popüler olan MustafaKaa’nın annesi Yozgatlı babası da Tokatlı, kendisini de Tokatlı olarak ifade ediyor.

Sosyal Medya Hesapları

12 Mayıs 2015 tarihinde katıldığı YouTube hesabında kanalımda izleme-challange-trol içerikli videolar paylaşmaktadır. Videoları toplamda 50 milyondan fazla izlenme almıştır. Kendisinin şu anda 350 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Daha çok Hidalgi ile yaptıkları kışkırtma videoları ile gündeme gelmektedir.

MustafaKaa ile İlgili Aramalar

Google’da Mustafa Kaa ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; mustafa kaa kimdir nerelidir, mustafa kaa aslen nereli, mustafa kaa kaç yaşında, mustafa kaa öğrenci mi, mustafa kaa instagram, mustafa kaa youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.