Biyografi

Suzan Akbelge Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Suzan Akbelge kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Suzan Akbelge’den söz edeceğiz.

Suzan Akbelge Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Haziran 1974 tarihinde Almanya doğumlu olan Suzan Akbelge, oyuncu olarak bilinmektedir. Üsküp’te Güzel Sanatlar Akademisi’nde tiyatro eğitimleri alan Suzan Akbelge, aynı zamanda Güzel Sanatlar Akademisi Tiyatro bölümünde sahne dili asistanlığı yapmıştır. Başarılı oyuncu Suzan Akbelge, Elveda Rumeli dizisinde canlandırdığı Meryem karakterine hayat vermiş; aynı zamanda Balkan Ninnisi dizisinde Elena rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Suzan Akbelge 1.65 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Suzan Akbelge, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Suzan Akbelge hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Suzan Akbelge, erişim tarihi: 25 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.