Biyografi

Helin Çelik Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi? Ne İş Yapıyor?

Helin Çelik kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı ekonomi yorumcularının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Helin Çelik’ten söz edeceğiz.

Helin Çelik Kimdir?

  • Ekonomi yorumcusu.
  • Kripto para araştırma direktörü

Lisans eğitimini 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Helin Çelik, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Sermaye Piyasaları ve Finans alanında tamamlamıştır. Kapital FX, Icrypex, BITTRT ve ALBCOIN gibi firmalarda kripto para uzmanı, direktörü ve araştırma departmanı direktörü gibi pozisyonlarda çalışan Helin Çelik, şu sıralarda Wofdex’te araştırma direktörü olarak çalışmaktadır. Helin Çelik aynı zamanda çeşitli ulusal kanallarda kripto para alanındaki gelişmeleri aktarmakta ve bu alandaki yorumlarını izleyicilerle paylaşmaktadır.

Twitter ve Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Helin Çelik, bu zamana kadar EKO TÜRK, CNN Türk ve TRT Haber gibi kanallarda kripto para üzerine yorumlarda bulunmuştur. Helin Çelik hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Helin Çelik, erişim tarihi: 8 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi