Sevdiğiniz Birisine Mektup veya Şiir Yazmayı Denediniz mi?

Sevdiğiniz birisine şiir yazmayı denediniz mi? Denemeyin ya da deneyin. Eğer sevginize güveniyorsanız yazın; en güzel en anlamlı şiirleri yazın. Ben eğer sevgime güvenmiyorum diyorsanız aklınızdan bile geçirmeyin, yapmayın, yazmayın. Daha çok bağlanıyorsunuz emin olun, inanın.

Mektup yazarak sevginizi ifade ettiğinizde mektubun büyüsüyle karşılaşırsınız, mektup sizi bir havaya sokar, aşkınızı daha da büyütür ve siz bir de bunun üstüne şiir yazıyorsanız bir kez daha bağlanırsınız. Eğer bağlanmam ben öyle kolay kolay diyorsanız yazın. Şiir ve mektup yazmak bir inceliktir. Bu incelik karşısında çoğu zaman beklediğinizi veya istediğiniz karşılığı alamazsınız ve insan uğraştığı bir şeyler karşısında karşılık bulamayınca hayal kırıklığına uğruyor, hevesi kaçıyor kısaca.

İlginizi Çekebilir:  Sevme İhtimalini Sevmek

Sevginin büyüklüğü artık hiçbir yere sığamadığında insan kağıt kaleme sarılıyor. Mürekkep silinmez izler bırakır kağıtlarda bazen bunun için kurşun kalem de kullanılır ya da cep telefonunuzun Notlar kısmına, içinizden geleni yazarsınız. Bazen bir itirafı dile getirirsiniz bazen bir yaşanmışlığınızı ve çoğu zaman da itiraf edemediklerinizi dökersiniz yazılarınızda.

İlginizi Çekebilir:  Değişen Dünya

İnsan yazmaya bir ihtiyaç duyar. Sır gibi, birilerine anlatamadığınız vakit daralırsınız ve en azından bir kişiye sırrınızı açmak zorunda hissedersiniz kendinizi. O anlarda kendi iç sesinizle konuşmak yeterli gelmemeye başlar. En masumu bir yerlere yazmaktır. Yazınca içi boşalır insanın, kağıt sizi dinler, dinler ve hiç ses etmez; siz dünyaları yazsanız da o sizi dinlemeye devam eder. Kağıda yazın sevginizi, parşömene ya da notlara ama bir yerlere yazın muhakkak. Ama siz ve yazdığınız yer arasında kalsın sırlarınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz