Sağlık

İburamin Zero Gluten İçerir mi?

Özellikle kış aylarında soğuk algınlığı sebebiyle İburamin Zero ilacının kullanımı bir hayli artış gösteriyor. Sitemizi takipte olanların alışkın olduğu uyarımızı yapalım. Her ne koşul ve şartta olursa olsun doktorunuzun reçete etmesi dışında ilaç kullanmamanız gereklidir. Çölyak hastaları gluten hassasiyetleri dolayısıyla yedikleri ve içtikleri hakkında detaylı araştırmalar yapsalar da kullandıkları ilaçların gluten içerme ihtimali olduğunu düşünmemektedirler.

İburamin Zero isimli ilaç gluten içermez. Ancak ilacın kullanımı sindirim sistemi hassasiyeti olan kişiler için bazı başka alerjik reaksiyonlar gösterebileceğinden dolayı, doktorunuz ilaç yazarken bu türde bir rahatsızlığınızın olduğunu bildirmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca ilaç firması yeni ilaç serilerinde bileşenleri değiştirip gluten ihtiva eden ürünler ekleyebileceğinden dolayı her seferinde prospektüsü çok dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds