Gündelik Hayat

Brain Test 167. Seviye ”Mavi Kazanmak Zorunda” Sorusunun Cevabı Nedir?

Mavi yarışı kazanmak zorunda sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli zeka sorusu oyununun 167. seviyesinde sorulan mavi kazanmak zorunda” sorusunun cevabı ne? Birbirinden ilginç soruların yer aldığı Brain Test oyununda sorulan sorular zaman zaman ilginç zaman zaman da zeka sınırlarını zorlayan cinsten olabiliyor. Son zamanların en keyifli oyunları arasında yer alan Brain Test, özellikle dikkat isteyen soruları ile epey dikkat çekiyor. Hatta bu oyunda bazı kullanıcılar soruların cevaplarına Google’da arama yaparak ulaşmaya çalışıyor. Daha önceki yazılarımızda bu oyunda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”mavi kazanmak zorunda” sorusundan söz edeceğiz.

Mavi Kazanmak Zorunda

Bu soruda diğerlerinden farklı hiçbir şey. Daha önce de dediğimiz gibi ekrana iyi odaklanmak gerekiyor. Ekranda sadece arabalar ve bir de yarış çizgisi var. Ayrıca bir de soru cümlesi yer alıyor. Mavi kelimesini alıp bitiş çizgisine koyduğunuz zaman böyle bir cevabı sistem kabul etmiyor. Aslında tam bu oyuna yakışır bir cevap olurdu. Neyse. Peki o zaman sorunun cevabını nasıl bulacağız?

Doğru Cevap: Bitiş Çizgisi

Bitiş çizgisi ne yukarı ne de sağa sola hareket ediyor. Hareket edebildiği tek yer aşağı yön. Bu da bize büyük bir ipucu veriyor. Bitiş çizgisini aşağı kaydırıp sadece mavi arabanın üzerinden geçebileceği hale getirdiğiniz zaman doğru cevabı vermiş oluyorsunuz. Bu nedenle cevabı sistem kabul ediyor ve böylece bölümü geçmiş oluyorsunuz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

  • Dikkat
  • Ekranda yer alan tüm nesneler
  • Kelime oyunları
  • Telefonu salla

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds