Biyografi

Instagram Fenomeni Aleyna Bağdaçiçek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram fenomeni Aleyna Bağdaçiçek kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aleyna Bağdaçiçek’ten söz edeceğiz.

Aleyna Bağdaçiçek Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Instagram üzerinden paylaştığı videoları ve fotoğrafları ile dikkat çeken Aleyna Bağdaçiçek 20 yaşındadır. Aslen Erzurumlu olan Aleyna Bağdaçiçek, uzun süre voleybol oynamıştır. Sosyal medyadan da paylaşımlarına devam eden Aleyna Bağdaçiçek, kısa sürede bu platform üzerinde popüler olmuştur.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Aleyna Bağdaçiçek hakkında merak edilen en önemli soru kaç yaşında olduğudur. Bağdaçiçek Instagram üzerinde yayınladığı bir paylaşımda 20 yaşında olduğunu belirtmiştir.

Nereli?

Aleyna Bağdaçiçek ile ilgili olarak merak edilen bir diğer konu başlığı nereli olduğudur. Anne tarafından aslen Bulgaristan Dimitrogravtlı baba tarafından da aslen Erzurum Hasankalelidir.

Boyu Kilosu

Beli 59.5 cm olan Aleyna Bağdaçiçek’in kilosu de 51’dir. Uzun süre fit kalmasını voleybol oynanmasına bağlamaktadır. Öte yandan halen sporla ilgili olan Aleyna Bağdaçiçek hiç sigara ve alkol kullanmadığını da belirtiyor. Instagram hesabı aleynabagdacicek şeklindedir ve 86 binden fazla takipçisi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi