Instagram Fenomeni Cemre Kıralioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Cemre Kıralioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cemre Kıralioğlu’ndan söz edeceğiz.

Cemre Kıralioğlu Kimdir?

YouTube, Tiktok ve Instagram gibi sosyal medya mecralarda oldukça popüler bir isim olan Cemre Kıralioğlu, 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Baba tarafından Rizeli anne tarafından Ispartalı olan sosyal medya fenomeni Cemre Kıralioğlu, 1.75 boyundadır. Özellikle Instagram üzerinde aktif paylaşımlarına devam etmektedir.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Cemre Kıralioğlu ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli başlık kaç yaşında olduğudur. Kıralioğlu Ekim 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 2020 itibariyle 29 yaşındadır.

Nereli?

Instagram üzerinde bir takipçisinden gelen soru üzerine baba tarafından aslen Rizeli anne tarafından da aslen Ispartalı olduğunu dile getirmiştir.

Boyu?

Sosyal medya fenomeni Cemre Kıralioğlu ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de boyunun kaç olduğudur. Sosyal medya fenomeni Kıralioğlu 1.75 boyunda olduğunu dile getirmiştir. 12 yıl voleybol oynamış ve daha sonra da pilates, kick-boks, cross gibi çeşitli sporlarla ilgilenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle