Instagram Fenomeni Çağla Çankaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Çağla Çankaya kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Çağla Çankaya’dan söz edeceğiz.

Çağla Çankaya Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları ve videoları ile dikkatleri üzerine çeken Çağla Çankaya Yaşar Üniversitesi’nde Film Tasarımı Bölümü’nde öğrencidir. Yaşamını İzmir’de sürdüren Çağla Çankaya, bir yandan da Instagram’da paylaşımlarına devam etmektedir. Çağla Çankaya, Instagram üzerinde gündelik yaşamı ile ilgili olarak paylaşımları ile takipçi sayısını artırmış ve giderek popüler olmayı başarmıştır.

Instagram üzerinde caglacankaya kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Çağla Çankaya’nın bu platform üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan kendi ismi ile 8 Ekim 2014 tarihinde açtığı YouTube kanalında ise 300’den fazla abonesi bulunmaktadır.

Çağla Çankaya ile ilgili olarak en çok merak edilen kaç yaşında ve sevgili var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: