İnstagram Fenomeni Ezgi Eyüpoğlu Yıldırım Kimdir?

Çok sevilen ve beğenilen bir oyuncu olan Ezgi Eyüpoğlu Yıldırım, İnstgram fenomeni olarak da karşımıza çıkıyor. Aktif olarak İnstgram kullanan güzel oyuncu işinde de son derece başarılı ve deneyimli bir oyuncu. 800 bine yakın çok yüksek takipçi sayısı olan oyuncunun inanılmaz başarılı bir kariyeri bulunuyor.

Genellikle genç kesimin ilgi ve dikkatle takip ettiği ve izlediği Ezgi Eyüpoğlu Yıldırım 1988 yılında doğmuş oldukça genç bir oyuncudur. İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu ailesinin tek çoçuğu olarak prenses gibi büyütülmüştür. Babası banka mesleğinde olan güzel oyuncunun annesi ise öğretmendir. Kendisi oyuncu olarak kariyerine devam etmektedir.

Ezgi Eyüpoğlu Yıldırım Hayatı Ve Yaşamı

Ezgi Eyüpoğlu Yıldırım genç güzel oyuncu fakat İstanbul üniversitesi iktisat bölümünü okumuş, daha sonra oyuncu olmaya karar vermiş biridir. Oyunculuk üzerine birçok eğitim alan güzel oyuncu aynı zamanda model olarak birçok önemli markanın yüzü olmuş, önemli projelerde yer almıştır. Birçok dizide rol alan ünlü oyuncu 2012 yılında Muhteşem yüzyıl dizisinde oynamıştır.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2013-12-30 17:00:08Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Tiyatro oyunlarınada büyük önem veren güzel oyuncu birçok tiyatro oyunu sergilemiştir. 2015 yılında beraber oyuncu olarak rol aldığı adı mutluluk dizisinde sevilen oyuncu Kaan Yıldırım ile 2016 yılında evlenmiştir. İnstgram sayfasında genellikle gündelik hayattan paylaşımlar yapan Ezgi Eyüpoğlu Yıldırım çok sevilen ve günden güne sayfasını büyüterek önemli bir fenomen haline gelmiştir.

Ezgi Eyüpoğlu Yıldırım Projeleri

Ezgi Eyüpoğlu Yıldırım halk tarafından çok sevilen bir oyuncu olarakta karşımıza çıkıyor. Rol aldığı tüm projeler çok sevilmiş ve reyting rekorları kırmıştır. Bu projelerden en sevilen ve başarılı yapımlar; Adı mutluluk, ulan İstanbul, yasak, muhteşem yüzyıl, Suda çıkmış balıklar, kutsal damacana, yalan dünya, ateşe yürümek, intikam, arka sokaklar, senin uğruna, kalbim seni seçti gibi önemli Türk televizyon dünyasında başyapıt dizilerde rol almış önemli oyuncularla bir arada çalışma imkânı elde etmiştir. Ezgi Eyüpoğlu Yıldırım İnstgram sosyal medya platformunda oldukça aktif paylaşımlar yapıyor. Ailesi ve eşiyle resimler paylaşan ünlü fenomenin takipçi sayısı günden güne artmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber