Biyografi

Sebile Ölmez Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Sebile Ölmez kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sebile Ölmez’den söz edeceğiz.

Sebile Ölmez Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1974 tarihinde dünyaya gelen Sebile Ölmez, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlamıştır. Sebile Ölmez, uzun yıllar boyunda televizyon ve sinema sektöründe menajerlik ve yapım koordinatörü olarak çalışmıştır. Sosyal medya kariyerine ilk olarak kişisel deneyimlerini paylaştığı bir blog açarak başlayan Sebile Ölmezi daha sonra YouTube’da videolar çekmeye başlamıştır. YouTube üzerinden yayınladığı videolarda makyaj, bakım, saç, sağlık, alışveriş, kozmetik, moda, stil, gibi çeşitli türden videolar çekmektedir. Sebile Ölmez’in eşi Emre Ölmez’dir. Çiftin bu evliliklerinden Venüs adında bir kızları vardır. Çocukları Venüs 2018 yılında doğmuştur, 2 yaşındadır.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram hesabından aktif paylaşımlarda bulunan Sebile Ölmez’in bu platform üzerinde 600 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Sebile Ölmez’in YouTube hesabında ise ise 1 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır. 4 Kasım 2006 tarihinde açtığı YouTube hesabında toplamda bu zamana kadar 250 milyondan fazla izlenme almıştır.

Sebile Ölmez hakkında merak edilen boyu, kilosu, annesi, babası, kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sebile Ölmez ile İlgili Aramalar

Google’da Sebile Ölmez ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sebile Ölmez eşi kaç yaşında Sebile Ölmez aslen nereli Sebile Ölmez VENÜS Sebile Ölmez kızı, Sebile Ölmez çocuğu Kaç yaşında Sebile Ölmez Instagram, Sebile Ölmez çocuğu Kaç yaşında Sebile Ölmez Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.