Biyografi

Sandra Lazoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Sandra Lazoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sandra Lazoğlu’ndan söz edeceğiz.

Sandra Lazoğlu Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Aslen Elazığlı olan Sandra Lazoğlu, 1996 doğumludur. Koç burcudur. Yükseleni ikizlerdir. 58 kilodur. Boyu 1,70’tir. Pera Güzel Sanatlar Lisesinde eğitimini tamamladıktan sonra Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Yine Sandra için merak edilen konular arasında sevgilisi olup olmadığıdır. Sevgilisi vardır. Estetiğe karşı olmadığını belirten Sandra, belli bir yerinde estetik ya da botox bulunmadığını dile getirmiştir. Düzenli olarak spor ile ilgilenmeye ve dengeli beslenmeye dikkat etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Sandra Lazoğlu, paylaştığı fotoğraf ve videolarla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Sosyal medya fenomeni Sandra Lazoğlu hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds