Instagram Fenomeni Zeynep Demirhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Zeynep Demirhan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeynep Demirhan’dan söz edeceğiz.

Zeynep Demirhan Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

19 Eylül 1999 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Zeynep Demirhan, 2018 yılında İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’ne kaydolmuş ancak daha sonra 1 yıl sonra yatay geçiş ile Ankara Üniversitesi’nde lisans eğitimini sürdürme kararı almıştır. Sosyal medyanın da en popüler isimleri arasında yer alan Zeynep Demirhan, kısa zamanda takipçi sayısını artırmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Deniz Erayvaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Sosyal medya fenomeni Zeynep Demirhan, Instagram üzerinde demiirhaan kullanıcı ismiyle paylaşımlar yapmaktadır ve bu platform üzerinde 150 binden fazla takipçisi vardır.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni, özellikle Instagram’da oldukça aktif olan Zeynep Demirhan hakkında en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. Instagram fenomeni Zeynep Demirhan yukarıda da değindiğimiz gibi 19 Eylül 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 21 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Sinan Tuzcu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Nereli?

Öte yandan sosyal medya fenomeni Zeynep Demirhan ile ilgili olarak takipçilerinin merak ettiği soruların başında nereli olduğu yer alıyor. Zeynep Demirhan Ankara’da dünyaya gelmiştir ve aslen Ankaralıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara