Biyografi

İsa Mesih Şahin Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

İsa Mesih Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasi isimlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca İsa Mesih Şahin’den söz edeceğiz.

İsa Mesih Şahin Kimdir?

  • Avukat.

1982 yılında Osmaniye’de dünyaya gelen İsa Mesih Şahin, ilkokul ve ortaokul eğitimini Osmaniye’de bitirmiş; lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2003 yılında AKP Kadıköy Gençlik Kolları Teşkilatı’nda siyasi kariyerine adım atan İsa Mesih Şahin, 2014 ile 2018 arası AKP Kadıköy İlçe Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Üniversite eğitimi esnasında profesyonel olarak futbol oynayan İsa Mesih Şahin, 2013 ile 2015 arasında Kadıköy-Kozyatağı İdman Yurdu Spor Kulubü’nün başkanlığını yürütmüştür. İsa Mesih Şahin, Aralık 2019’da Gelecek Partisi’nin kurucu kadrosunda yer alan İsa Mesih Şahin, ayrıca 2020’den beri İstanbul İl Başkanlığı görevindedir. Aynı zamanda serbest avukatlık yapan İsa Mesih Şahin, evlidir ve 2 çocuğu vardır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İsa Mesih Şahin, siyasi kariyerine Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı olarak devam etmektedir. İsa Mesih Şahin hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, eşi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gelecek.org.tr, İsa Mesih Şahin, erişim tarihi: 26 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.