İstanbul U2 Irish Pub’da Mekan Sahibi Tarafından Darp Edilen Çift

6 Aralık günü İstanbul Beyoğlu’ndaki U2 Irish Pub’da bira içmek isteyen iki çift mekan sahibi tarafından demir çubuklarla dövüldü. Erkek arkadaşının da burnunun kırıldığını söyleyen Didem Okay, olayı Twitter üzerinden şöyle duyurdu.

Bugün sadece bir bira içmek için gittiğim beyoğlu bekar sokaktaki U2 irish bardaki kel mekan sahibi tarafından darp edildim. Metal sopa ile saldırdı ve mekanın içinde beni dakikalarca dövdü. Şuan hastanedeyim. Darp raporu ile uğraşıyorum.

Dün aceleyle twit attığımdan olayın ayrıntısını yazamadım gerçi yazacağım çok da bişey yok ama bir bira içmek için erkek arkadaşımla gittiğim U2 irish pubta iki irlandalı ve mekan sahibiyle sohbet ediyorduk. İrlandalılar mekandan ayrıldıktan sonra mekan sahibi bizi sevmediğini söyledi öncesinde gülüp eğleniyorduk dediğim gibi biz de tamam bira bitsin gidicez dedik. Adam dışarı çıkıp demir çubuk alıp önce erkek arkadaşıma sonra bana saldırdı. Mekan 6-7 m2 kapıyı kapattı ve bizi dövdü. Erkek arkadaşımın burnu kırıldı her yeri kan içindeyken sürünerek dışarı çıkıp dokuz altı bardakilerden yardım istedim. Onlar sayesinde kurtulduk ancak yine biri gelip bu adamı şikayet edersem tekrar dayak yiyeceğimi söyledi. Ben anında 155 ve 112’yi aradım. 6-7 tane sivil polis çok geçmeden geldi. Polislere adama bişey yapmaları konusunda yalvardım ama onun yerine bize suç duyurusunda bulunmamamız için kağıt imzalatmaya çalıştılar. Kabul etmeyince de ambulansa bindirip amerikan hastenesine gönderdiler. Hastanede de polis yoktu. Olay budur.

İlginizi Çekebilir:  Muz Kas Yapar m?

Olayın sosyal medyada geniş yankı uyandırmasının ardından sosyal medya kullanıcılarından da konuyla alakalı pek çok yorum ve görüş geldi. Twitter’da bir kullanıcı, Didem Okay adlı kullanıcıya yönelik şu ifadelere yer verdi:

Olay sonrası yüzünde ve vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar ve yaralanmalar olay çiftten Didem Okay, Twitter’dan yaptığı paylaşımla yardım talebinde bulundu.

İlginizi Çekebilir:  Mansur Yavaş Neden Makam Odasındaki Erdoğan Portresini Kaldırmadı?

Talebe pek çok kişi olumlu yönde yanıt verirken bazı kullanıcının, çiftin haksız olduğu yönünde görüş bildirmesi tepkilere neden oldu.

Konuyla ilgili olarak Onurcum adlı U2 Irish Pub müşterisinin yorumları ise şu şekilde;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir