Bu Ne Ciddiyetsizlik Arda?

Türkiye Milli Takımının bugün 21.45’te başlayan ve Rusya’da düzenlenecek olan Dünya Kupasına katılması için önemli bir eşik olan İzlanda maçı 0-3 İzlanda lehine sonuçlandı. Eskişehir’de onbinlerce taraftarın önünde oynanan maçta koşmayan bir milli takım görüntüsü herkesin canını sıkarken objektiflere yansıyan bir görüntü de olay oldu. Arda Turan’ın durum 0-3’ken oyundan alınıyor ve şu pozu veriyor.

İlginizi Çekebilir:  Bu Pankartı Açan ODTÜ’lüler Gözaltına Alındı

Bu ne ciddiyetsizlik Arda dememek için milyonlarca kişinin kendilerini zor tuttuğunu adın gibi biliyorsun. Dünya kupasına katılma şansını tamamen yitiren milli takımı sen ve senin çeten yönetti, Fatih Terim’i sen ve senin çeten bu takımdan kovdu.

Senin kredin o kadar fazlaydı ki sen o kredileri de doldurdun. Barselona’ya transfer olduğunda 80 milyon arkandaydı. Sen kendini geliştirmek yerine “adamlık” peşinde gece kulüplerinde gününü gün ettin.

İlginizi Çekebilir:  Aknetrent Kullanırken Kola ya da Bacağa Ağda Yapılır mı? Lazer Epilasyon Zararlı mı?

Çekilen şu fotoğrafta somurtan adam Nuri Şahin doğma büyüme Almanya’da. O adam gülmüyor ve takımının haline üzülüyorsa sen Bayrampaşalı (!) olarak neden üzülmüyorsun? Üzülmeyi bırak neden gülüyorsun? Sanki takım 0-3 yenilmiyormuş da sanki 70 dakika yalandan koşmamış da sanki iki asist yapmış bir gol atmış da öyle bir rahatlık.

İlginizi Çekebilir:  Öykü Baştaş Kimdir? Neden Gündem Oldu?

Şu adam muhabbetini bırak çete lideri. Kendine gel. En iyi kulüplerden birinde oynayabilirsin ama oraya da nasıl gittiğini unutma. Keşke hep Atletico’daki Arda olarak kalsaydın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cucee sigara