Siyasa Topluluğu Nedir?

Siyasa Topluluğu, İyi Parti bünyesinde kurulan Türkiye’deki mevcut demokratik ilerleyişe anlayışa yeni bir soluk getireceğine dair umut vaat eden oluşum.

Türkiye’de hırsızlığın, yolsuzluğun ve sözünden dönmenin artık sıradanlaştığını ve buna razı olmadıklarını dile getiren Siyasa Topluluğu amaçlarını Twitter hesabından paylaştığı bir manifestoda açıkladı.

Söz konusu manifestoda Türkiye’nin ortalama iyi insanın siyasette temsil edilmesini amaçlayan bir düşünce kuruluşu olduklarını ifade eden Siyasa Topluluğu, Türkiye’nin içinde bulunduğu durumdan çıkış için alternatif bir oluşum vaat etmesi bakımından önemli bir adım olarak kurulmuş.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye'de Güvenlik Anlayışı ve Çalışmaları

Gerek ideolojik gerekse güncel sorunlara dair alternatif politikalar üretmek istediklerini belirten Siyasa Topluluğu’nun ilerleyen süreçlerde nasıl bir politika izleyeceği şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Siyasa Topluluğu hakkındaki önemli bilgileri, gelişmeler ve haberler olduğu sürece buradan duyuracağız.

Topluluğun şimdilik hesapları şu şekilde:

İlginizi Çekebilir:  Uluslararası Hukukun Önemi

Instagram: https://t.co/lzhLuuO8uO?amp=1
Facebook: https://t.co/F52KwI04mX?amp=1
YouTube: https://t.co/JS2mW6rnat?amp=1
Web: https://t.co/cCYNrZDdj0

Türkiye’de özellikle son dönemde yaşananlar göz önüne alındığında artık her yeni hareket, büyük bir heyecan ve umutla karşılanıyor. Temennimiz, tıpkı manifestolarında olduğu gibi akılcı ve elle tutulur politikalar izleyerek Türkiye’yi her konuda bölgenin ve dünyanın en önemli aktörlerinden biri haline getirmeleridir.

İlginizi Çekebilir:  Yapısal Reform Nedir? Ne Demek?

Yine son dönemlerde ortaya çıkan gelişmelerin Türkiye’nin bölgesel ve küresel anlamdaki itibarını yerle bir ettiği düşünülerse 2019 seçimleri için heyecan verici bir gelişme olacağı, eğer düzgün ve akılcı politikalar üretilirse, muhakkaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri