Kadri Beran Taşkın Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Kadri Beran Taşkın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kadri Beran Taşkın’dan söz edeceğiz.

Kadri Beran Taşkın Kimdir?

  • Oyuncu.

30 Kasım 1986 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen Kadri Beran Taşkın, sonrasında ailesi ile beraber Adana’ya taşınmıştır. Liseden mezun olduktan sonra Eskişehir’e taşınan Kadri Beran Taşkın, daha sonrasında ise İstanbul’a taşınmış ve burada pek çok dizi ve klip setinde deneyim kazanarak Adana’ya dönmüştür. Kadri Beran Taşkın, özellikle Sıfır Bir adlı dizinin proje yönetmenliğini yapmasıyla tanınmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kadri Beran Taşkın 1.78 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kadri Beran Taşkın, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kadri Beran Taşkın hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kadri Beran Taşkın ile İlgili Aramalar

Google’da Kadri Beran Taşkın ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Kadri Beran Taşkın kimdir vikipedi? Kadri Beran Taşkın kaç yaşında? Sıfır bir yönetmen nereli? Kadri Beran Taşkın aslen nereli?, Kadri Beran Taşkın Kadri Beran Taşkın Filmleri Kadri beran taşkın Sevgilisi Savaş Satış Cihangir Ceyhan Kadri beran Taskin Instagram Kadri Beran Taşkın Kimdir Kadri Beran Taşkın yeni dizisi

mefete ile bahis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber