Biyografi

Muhabir Emre Kaplan Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Hangi Takımlı?

Bundan önceki yazılarımızda pek çok meslek grubundan kişileri sizlerle paylaşmıştık. Bugün merak edilen bir diğer isimlerden biri olan Emre Kaplan hakkında yazımızı sizlerle paylaşacağız Emre Kaplan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

  • Muhabir

Ağustos ayında dünyaya gelen Emre Kaplan, 30lu yaşlarının ortalarındadır. Ayşe Serem Tan Kaplan ile 2021 yılında evlenen Emre Kaplan’ın bir kızı vardır. İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nden 2014 yılında mezun olan Emre Kaplan meslek hayatına Habertürk’te staj yaparak başlamış, bunun ardından A Haber kanalına geçmiştir. 2013’ten bu yana A Haber bünyesinde çalışan Emre Kaplan editörlük ve muhabirlik yapmaktadır. Galatasaraylı olduğu bilinen Emre Kaplan zaman zaman farklı taraftarlardan tepkiler alabiliyor. Eşi Ayşe Serem Tan’ın da koyu Galatasaray taraftarı olduğu bilinmektedir. Instagram hesabı üzerinden de paylaşım yapmayı sürdüren Emre Kaplan’ın 80 bine yakın takipçisi vardır. Emre Kaplan hakkında daha geniş bilgiye ulaştıkça sizlerle paylaşmayı süründüreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi