Biyografi

Bala Ateş Irmak Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Bala Ateş Irmak kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Bu yazımızda sizlere kısaca Bala Ateş Irmak’tan söz edeceğiz.

Bala Ateş Irmak Kimdir?

  • Spiker

Bala Ateş Irmak, İstanbul Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden başarıyla mezun olmuş bir haberci ve spikerdir. İletişim alanındaki kariyerine olan tutkusuyla, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Diksiyon ve Spikerlik eğitimi almıştır. Mezuniyetini 2016 yılında tamamladıktan sonra, yaklaşık 7 yıldır KRC TV’de haber muhabiri ve spikeri olarak görev yapmaktadır. Fırat ırmak ile evlidir.

Bala Ateş Irmak, medya dünyasının yanı sıra sosyal medyada da etkin bir şekilde yer almaktadır. Instagram’da @balaatesss kullanıcı adıyla aktif bir şekilde paylaşımlar yapmakta ve takipçileriyle etkileşimde bulunmaktadır. Profesyonel habercilik kariyeri ve sosyal medya varlığıyla dikkat çeken Bala Ateş Irmak, iletişim alanındaki çalışmalarını sürdürmektedir. Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Bala Ateş Irmak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds