Biyografi

Kim Jong-kook Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Kim Jong-kook kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli şarkıcı Kim Jong-kook’tan söz edeceğiz.

Kim Jong-kook Kimdir?

  • Şarkıcı

25 Nisan 1976 yılında körede dünyaya gelmiş olan sanatçının boyu 178 cm iken kilosu 75 kg’dir. Dünya astrolojine göre burcu boğa burcudur. Başarılı bir müzikal kariyer süren Kim Jong Kook TV Show programlarına çıkarak müzikal kimliğinin popülerliğini arttırmıştır. Running Man programında en güçlü kişi olmasının yanı sıra akıllıca yaptığı tahminleri sayesinde görevlerde başarılı olmuştur.  Başarılı şarkıcı Kim Jong Kook kaslı ve yapılı vücudunun yanı sıra yakışıklı yüzüyle de kadın fanlarının ilgisini bir hayli çekmektedir. Kim jong Kook’un aşk hayatına gelecek olursak, Running Man programının 8 Ocak 2017’de yayınlanan bölümünde yarışmacılar yalan makinesi ışığında var olan veya söylentide kalan ilişkileri hakkında sorulan sorulara yanıt vermekteydi. Kim Jong Kook’a geçmişte kanıtlanamayan bir ilişki sorulduğunda (Yoon Eun Hye’den hala hoşlanıyorum) hayır demiştir fakat yalan makinesi yalan söylediğini bildirmiştir.

Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Kim Jong-kook, müzik kariyerine de devam etmektedir. Başarılın müzisyen Kim Jong-kook hakkında merak edilen anne babası kardeşleri kim ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds