Gezi

Kış Sporlarının Gözdesi Kayak Otelleri

Görkemli beyaz manzarası dinamik ruhuyla kış sporlarının gözdesi Kayak Otelleri oluyor.

Görkemli beyaz manzarası dinamik ruhuyla kış sporlarının gözdesi Kayak Otelleri oluyor.

Eğlenceli olmasının yanı sıra adrenalini de içerisinde bulunduran kış sporları sayesinde hem tüm stresinizden arınma imkanı bulabilir hem de tatil sonrası sürecinize daha motive olarak başlayabilirsiniz. Tercihleriniz doğrultusunda kayak, snowboard, kızak, körling ve benzeri kış sporlarından birine yönelme imkanı bulabilirsiniz. Dolu dolu geçireceğiniz günün sonunda konforlu bir şekilde konaklayabilir, otelin lezzetli mutfağını keşfedebilirsiniz. Dilerseniz günün tüm yorgunluğundan arınmak adına spa imkanından da yararlanmanız mümkündür.

Kayak Otelleri Telesiyej ve Skipass Ücretleri

Kayak merkezindeki bir otelde kalmayı tercih ederseniz skipass ücreti otel fiyatının içerisinde yer alacak ve ekstra bir ödeme yapmanız gerekmeyecektir. Ancak konakladığınız yerde bu şekilde bir imkan bulunmuyorsa o halde farklı ücretlendirmeler doğrultusunda skipasslardan yararlanabilirsiniz. Telesiyejleri ise kullanma sayısı doğrultusunda fiyatlandırılmış paketlerle birlikte satın alabilirsiniz.

Kayak Tatili Yapmak için İdeal Aylar

Türkiye kayak tatili gerçekleştirmek isteyenler için güzel bir alternatif sunmaktadır. 3-4 ay süren sezon içerisinde keyifli bir kayak tatili planlamanız mümkündür. Kayak sezonu Aralık ayından Mart sonuna kadar devam etmektedir. Sizler de bu aylar aralığında ideal bir şekilde kayak tatilinizi planlayabilir ve harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Popüler Kayak Otelleri 

Erciyes Kayak Otelleri

Kış aylarında tatil yapmayı sevenlerin ve kar sporlarına ilgi duyanların ortak noktalarından biri ise Erciyes Kayak Otelleridir. Bu bölgeye ve eşsiz manzarasına teleferiklerle tanık olabilirsiniz. Ayrıca pistler arasında da konforlu bir şekilde geçiş sağlayabilirsiniz. Erciyes Kayak merkezinde herkesin seviyesine en uygun pisti bulma imkanı bulunmaktadır. Bu sayede herkesin keyif aldığı ve eğlendiği bir kayak tatili yapma fırsatı yakalanır. 

Kartalkaya Kayak Otelleri

Şehre yakınlığı ile tercih sebebi olan Kartalkaya Kayak Otelleri şehrin temposundan uzaklaşmanıza ve sevdiklerinizle, ailenizle unutulmaz bir tatil yapmanıza olanak tanır. Hem profesyonellere hem de amatörlere uygun pist olanağı sunmasıyla herkesi mutlu eden Kartalkaya’da ayrıca doğayla baş başa kalma imkanı yakalayabilir, uzun yürüyüşler yapabilir ya da eşsiz fotoğraflarla bu tatili ölümsüzleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sarıkamış Kayak Otelleri

Trekking ve kamp gibi diğer doğa aktivitelerine de imkan tanıyan Sarıkamış’ta kayak sporları yapmak isteyenler harika bir deneyim yaşamaktadır. Seneler içerisinde popülerleşen ve her sene kitlesini artıran Sarıkamış’ta snowboard, kayak ve kızak gibi pek çok eğlenceli kar sporu gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede yer alan Sarıkamış Kayak Otellerinde de konforlu bir şekilde konaklama, damak çatlatan lezzetlerle buluşma ve spa gibi ruhunuzu dinlendirecek anlar yaratma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Davraz Kayak Otelleri

Aralık ayından Mart ayına kadar süren ve kar severlerin harika vakit geçirmesine olanak tanıyan Davraz, son dönemde popülerliğini artırmıştır. Kış sporlarına ve doğa sporlarına elverişli olan bölgede fotoğrafa gönül verenler de harika sonuçlar almaktadır.

Davraz Kayak Merkezinde eşsiz bir gün geçirmeniz ve telesiyejle bölgenin manzarasına tanık olmanız mümkündür. Burada size en uygun pisti bularak gününüzü eğlenceli ve dinamik geçirebilir. Günün sonunda sizlere en iyi hizmeti verecek Davraz Kayak Otellerinde konaklayabilirsiniz. Konforlu bir kayak tatili deneyimi için TatilBudur web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.