Biyografi

Kıvanç Baran Arslan Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Kıvanç Baran Arslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kıvanç Baran Arslan’dan söz edeceğiz.

Kıvanç Baran Arslan Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Temmuz 1988 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Kıvanç Baran Arslan, lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. Artiz Mektebi adlı yarışmaya katılan Kıvanç Baran Arslan’ın oyunculuk serüveni de böylece başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2012 senesinde Zengin Kız Fakir Oğlan adlı dizide yaşayan Kıvanç Baran Arslan, sonrasında SHOW TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür adlı dizide Hamza rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kıvanç Baran Arslan 1.89 m boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kıvanç Baran Arslan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Kıvanç Baran Arslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kıvanç Baran Arslan ile İlgili Aramalar

Google’da Kıvanç Baran Arslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Kıvanç Baran Arslan sevgilisi Kıvanç Baran Arslan Nereli Kıvanç Baran Arslan Boyu Kıvanç Baran Arslan eşi Kıvanç Baran Arslan Güldür Güldür Kıvanç Baran Arslan Instagram Kıvanç Baran Arslan aslen Nereli Kıvanç Baran Arslan ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.