Teknoloji

Türk Telekom Şebeke İçi Sınırsız Konuşma Ne Demek?

Telefon operatörlerinin sunduğu hizmetler eskiden çok sınırlıyken şimdi onlarca farklı avantaj ve bol internetle karşımıza çıkıyorlar. Aralarındaki rekabet de arttıkça paketlerde sundukları avantajlar daha da çeşitli hale geliyor. Türk Telekom kontörlü ya da faturalı tarife seçimi yapmak istediğinizde ‘şebeke içi sınırsız konuşma’ şeklinde bir ibare görebilirsiniz. Aslına bakarsanız bu fırsat diğer operatörlerde de benzer isimler ile de olsa kullanıcılara sunulmaktadır.

Şebeke içi sınırsız konuşma demek, aynı operatöre sahip kullanıcılar ile sınırsız bir şekilde limitlere takılmadan konuşabileceğinizi ifade eder. Bu seçeneği seçmenizin faydalı olabilmesi için ailenizin ve sıklıkla telefonla görüştüğünüz kişilerin de Türk Telekom abonesi olması daha mantıklı olacaktır. Aksi takdirde çok da özel bir fırsat olarak görülmeyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi