Konyaspor Taraftarlarından Galatasaraylı Öğrenciye Çirkin Saldırı

Geçtiğimiz gün oynanan Konyaspor-Galatasaray maçının ardından sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler futbolun çirkin yüzünü bir kez daha gözler önüne serdi. Videonun linki aşağıdaki görülüyor. Videoda Konyaspor taraftarı olduğu anlaşılan birkaç kişilik grup elinde Galatasaray forması olan bir öğrenciyi sıkıştırıyor ve yerde oturan öğrenciye “burada gezemezsin” diyerek linç etmeye çalışıyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Mansur Yavaş Verdiği Sözü Tuttu: Osmanlıspor'un Gelirlerini Kesti

Öğrenci olduğunu defalarca dile getiren genç çocuğa nerede oturduğunu soran ve elindeki poşeti vermesini söyleyen holigan taraftar grubu, poşetin içindeki eşyaları zorla öğrencinin elinden almaya çalışıyor. Öğrenci ise içindekilere para verdiğini söyleyerek öfkeli taraftar grubundan kurtulmayı istiyor ve bu arada hala yerde oturmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Android Cep Telefonu Kullanıcıları İçin 5 Uygulama Önerisi

Taraftarlığın bu olmadığını bir kez daha gösteren bu çirkin görüntülerdeki söz konusu Konyaspor taraftarları tespit edilmiş. Kerem Ceran ve İlker Can olduğu tespit edilen insan müsveddesi ziyanların futboldan ve bilhassa toplumdan izole edilmesi gerekiyor. Böyle insan müsveddelerinin ne topluma ne de insanlığa en ufak bir katkısı olduğunu düşünmüyorum.

İlginizi Çekebilir:  Can Dündar Vatan Hainliğine Devam Ediyor

Takımınız kaybetmiş olabilir, kendi evinizde ezeli rakibinize kaybetmiş olabilirsiniz; ya da kazanmış da olabilirsiniz ama bu sizin sonuç endeksli bir yol izlemenizi meşru hale getirmemeli. Futbol, dışında yer alan faktörlerle güzel. Mesela şöyle;

Kısacası izleyenleri üzmüş, futbola olan sevgiyi sarsmış, futbolu sevmeyenleri ise iyice nefret ettirmiştir. Video;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri