Koton’da Fişsiz Değişim ve İade Yapılıyor mu?

Koton’da fişsiz değişim yapılıyor mu? Koton’da fişsiz değişim ve iade yapılır mı? Koton müşterilerinin en çok merak ettiği soruların başında fişsiz değişimin yapılıp yapılmadığı yer alıyor. Peki Koton’da fişsiz değişim yapılıyor mu?

10 Eylül’de açıklanan yeni prosedüre göre bu tarihten itibaren Koton’da fişsiz değişim ve iade yapılmıyor. Fişini kaybeden ya da unutan müşteriler Koton’da ürünlerini değişim ve iade yapmak istediklerinde bu istekleri mağaza çalışanları tarafından yapılamıyor. Koton’da fiş olmadan değişim yukarıda da belirttiğimiz gibi 10 Eylül itibariyle kaldırıldı.

Bu tarihten önce kozmetik, küpe ve iç çamaşırları haricinde tüm ürünler, temiz ve deforme olmadığı sürece değişilebiliyordu. Ancak 10 Eylül tarihindeki prosedür gereği müşteriler, fişsiz değişim yapamıyor.

Manuel iade yapan mağaza çalışanlarına ve sorumlularına da prosedür gereği tutanak tutuluyor. Bu nedenden dolayı mağaza çalışanları ve sorumluları inisiyatif alıp ürünleri değiştiremiyor.

Öte yandan ürünlerin alınmasının üzerinden 1 ay geçmemesi gerekiyor. 1 gün geçse dahi ürünlerinizde iade ve değişim yapılmıyor.

Bu nedenden dolayı Koton’dan alışveriş yaptığınızda fişlerinizi unutmayın. İyi muhafaza edin ve zarar görecek yerlere koymayın. Eğer iade yapmak istiyorsanız slibinizi de saklamanız gerekiyor. Eğer slip yanınızda yoksa ve sadece ürünleri aldığınız kart yanınızda olsa dahi iade yapamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: