Küçükçekmece Sapığı Yakalandı, Sapık Pakistanlı Çıktı

23 Nisan akşamı İstanbul Küçükçekmece’de 5 yaşında bir çocuğa cinsel istismarda bulunan sapığın yakalandığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından doğrulandı. Süleyman Soylu “yakalanacak” açıklamasında bulunduktan bir gün sonra yakalandı. Sapığın Pakistan uyruklu olduğu ortaya çıktı. 

ÖZEL EKİPLER TEYAKKUZA GEÇMİŞTİ

Küçükçekmece sapığının yakalanması için Bakanlık, Valilik ve Emniyet adeta teyakkuza geçmişti. İstanbul Emniyeti, sapığın yakalanması için özel bir ekip kurmuş ve bölgedeki güvenlik kameraları saniye saniye izlenmişti. 

2 ÇOCUK İSTİSMARDAN SON ANDA KURTULDU

Pakistanlı olduğu ileri sürülen Küçükçekmece sapıklarının 3 çocuğa “size para vereceğim” diye apartmanın arkasına götürdüğünü iddia eden mahalle sakini Barış Sezgin “5-6 yaşlarında iki erkek çocuğu varmış. Erkekler kaçıp bağrınca şahıs da yukarı kaçmış” ifadelerini kullandı. 

VALİ, EMNİYET MÜDÜRÜ VE KAYMAKAM ZİYARET ETTİ

24 Nisan akşamında mağdur aileyi ziyaret eden İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve eşi, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve eşi ile Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya ve eşi, mağdur aileye geçmiş olsun dileklerini ileterek konunun takipçisi olduklarını ifade etmişti.

4 PAKİSTANLI İŞİN İÇİNDE

Taksim’de bir otelde konakladıktan sonra Küçükçekmece ilçesine geçtiği öğrenilen Pakistan uyruklu 4 kişi, 22 Nisan akşamında AirBNB uygulaması ile burada kalacak bir yer kiraladı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yakalandığı doğrulanan Küçükçekmece sapıklarının sorgusuna devam edilmesi için Pakistanlı yetkililerin gelmesi bekleniyor. 

UCİM DERNEĞİ YÜRÜYÜŞ GERÇEKLEŞTİRECEK 

Küçükçekmece’de yaşanan cinsel istismar olayı yurdun dört bir yanında protesto edilirken UCİM Derneği, Bakırköy Adliyesi önünde “Çocuk Susar Sen Susma” sloganı ile yürüyüş gerçekleştirecek. 

CİNSEL İSTİSMARA UĞRAYAN ÇOCUK ÖLDÜ MÜ? 

Bazı internet sitelerinde cinsel istismara uğrayan 5 yaşındaki çocuğun öldüğü yer aldı ancak bu iddia doğruyu yansıtmıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: