Kurtlar Vadisi’nde Laz Ziya Aslında Kim?

Kurtlar Vadisi şimdiye kadar gelmiş geçmiş en iyi dizilerden bir tanesi olarak kabul ediliyor. Dizi yıllar boyunca Türk televizyon kanallarında zirvedeki yerini korudu. Bununla birlikte hem kalitesi hem de aksiyonu ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizide yer alan karakterler ise uzun süre insanların aklından çıkmadı ve halen de hatırlanıyor. Aslında bunu sağlayan en önemli şeylerden bir tanesi dizideki karakterlerin gerçek hayatta birilerini temsil ediyor olmasıdır. Birçok insan tarafından karakterlerin birilerini temsil ettiği kabul görüyor. Laz Ziya isimli karakter de insanların aklında yer edinmiş karakterlerden bir tanesidir. Dizide Laz Ziya ismi ile bulunan karakterin gerçek hayatta ise Dündar Kılıç ismini canlandırdığı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir:  Black Mirror 1. Sezon 2. Bölüm Yorumlarım

Laz Ziya – Dündar Kılıç Bağlantısı

Kurtlar Vadisi isimli dizide Laz Ziya karakteri insanlar tarafından merakla izlenen dizilerden bir tanesidir. Karakterin gerçekte hayatta canlandırdığı mafya babası ile Dündar Kılıç’tır. Laz Ziya karakteri dizide güçlü bir isimdi. Dizinin en başlarında da en iyi olduğu dönemlerde de ekranlarda yer aldı. Mafyanın ağa babası şeklinde gösterilebilir. Karakter cezaevinde şişlenerek olmuş ve bu şekilde hayatını kaybetmiştir. Dündar Kılıç isimli mafya babasını temsil eden Laz Ziya karakteri, mafyalar arasında güçlü ve önemli bir konuma sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  KEDİLERLE İLGİLİ FİLMLER – En İyi 7 Kedi Filmi

Kurtlar Vadisinde Dündar Kılıç

Kurtlar Vadisi dizisinde gerçek hayatta var olmuş birçok mafya babası yer almıştır. Bu mafya babalarından bir tanesi de Dündar Kılıç olarak ön plana çıkıyor. Karadenizli olan Dündar Kılıç, Sürmene doğumlu bir mafya babasıdır. Kızı Uğur Çakıcı’nın sürekli gece eğlencelerine çıkmadı ve benzeri şeylerden dolayı Alaattin Çakıcı’ya namusunu temizle izni vermiştir. Dizide ise Laz Ziya isimli karakter tarafından uzun süre canlandırılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Netflix Korku Dizileri

Laz Ziya Dündar Kılıcı Gerçekten Temsil Ediyor Mu?

Laz Ziya isimli karakter incelendiği takdirde ve karakterlerin genel özelliklerine bakıldığında Dündar Kılıç’ın temsil edildiği görülebilir. Çok sayıda insan da bunu kabul ediyor. Laz Ziya karakteri, ünlü mafya babası Karadenizli Dündar Kılıç’ı çok uzun bir süre boyunca Türk televizyon ekranlarında canlandırmıştır.

Laz Ziya Hakkında Yapılan Aramalar

Kullanıcılar aynı zamanda bunları da aradı.

laz ziya asiye

laz ziya kızı

laz ziya ekşi

laz ziya meral

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - instagram takipçi satın al - PCR Testi