Gündem

Land ile Tanışın

Land markası olarak 20.yılımızı kutluyoruz. Bu yıllar içerisindesiz değerli müşterilerimizle birlikte, nice başarılara hızlı adımlarla ilerliyoruz ve ilerlemeye de devam edeceğiz.  Bu yolda bizimle yürüdüğünüz için sizlere teşekkür ederiz.

 Land bu uzun süreçte çok fazla yol kat etmiştir. Bu uzun yolun altında yatan en önemli etken, Land’ın kişiye özel tasarımlarda bulunmasıdır. Bunu biraz daha açarsak,yerine göre her bütçeye uygun,ekonomik ve uzun vadeli mobilyalar yapılmaktadır. En önemlisi de bu görüntüyü, bitmiş halini siz sevgili müşterilerimizle paylaşıyoruz. Milimetrik ölçülerle her şey Land’te mevcuttur.

 Yapılan iş kadar, müşteri memnuniyeti de Land için en önemli unsurlardan biridir. Uzman ekibimiz, yenilikçi, modern tasarımlarımız ve kalitemizle sizler için en iyisini hedeflemekteyiz. Memnuniyetiniz bizim temelimizdir. 

Sizlerle birlikte 20.yılımızda da, önceden olduğu gibi güzel ve özverili yeniliklere yer vereceğiz. Uzun vadeli ve şık mobilyalar için Land hep sizinle…

Bizim hep bir hayalimiz var…

Yola çıktığımız 1999 senesinden Raylı dolap çözümleri sunan markamız “Land”,çok kısa bir sürede uzmanlaşmış ve hizmet verdiği bu alanda bir numara haline gelmiştir.Diğer tüm markalardan kendini ayıran üretim özellikleri, tekniği, kalitesiyle takip edilen ve merak uyandıran Land’in en büyük mottosu, ilk başladığı günden bugüne gelişmek ve öncü olabilmektir.

Raylı dolap üretimiyle başladığımız ürünlerimiz, kişiye özel yapılan dizaynların sınırsızlığı ile birleşince kabına sığamayan Land, hep bir adım daha ileri gidebilmek adına Butik mobilya üretimiyle bünyesini genişletmiştir.Çünkü Land’in hep bir hikayesi vardır. Hikaye yaratmak…

Bildiğiniz üzere her evin bir hikayesi vardır ve her odanın ayrı bir ruhu. Bu da Land için uçsuz bucaksız bir diyardır.Mağazalarımıza girdiğiniz andan itibaren,tüm ekiplerimizin tek arzusu sizlerin hikayelerinizi anlayabilmek ve bunu evlerinize yansıtabilmektir.

    Evlerimiz ister günümüz evleri gibi minimal olsun, ister çok geniş ve ferah, ancak butik mobilyalarla şekillenebiliyor ve ruh kazanabiliyorlar. Minimal evlerdeki yerleşim problemlerini çözümlemeye çalışmak genel olarak estetikten yoksun kombinasyonların oluşmasına sebep olmaktadır. Ya da geniş evlerde gelişi güzel yerleşimler oluşabilmektedir. İşte bu gibi mekanlarda Land devreye girmektedir.

Mimari bir hava ile sizlerin hayallerini, dokunduğunuz tüm mobilyalara yansıtmak tamda bizim işimizdir. Okuldan eve koşa koşa gelip çantasını koridorda fırlatıp odasına koşan gençler, işinden yorgun argın gelmiş mutlu ve huzurlu bir nefes arayan ebeveynler, yemek yerken hayranlıkla etrafı seyreden misafirler bizim hayalimizdir.

Land, 5 mağazası ve tecrübeli ekibiyle tam 20 senedir evlerimize renk ve zevk katar. Genç odalarından salona, yatak odalarında mutfağa, banyodan giyinme odalarına her santimetresinde efektif ve estetik olarak fark yaratır. Bir evi alır bir yuva dönüştürür…Bu yüzden Land’in 20.yılını yaşadığımız bu günlerde, dinleyip anladığımız gençlerimizin hayallerindeki genç odasını ve sizlerin düşüncelerinizi anlayıp ruhunuza hitap eden evler yaratabilmek için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz…

    Gelin hayallerinizi beraber yaratalım…

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds