Biyografi

Yasemin Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Yasemin Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı tasarımcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yasemin Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Yasemin Yılmaz Kimdir?

  • Tasarımcı.

1995 yılında dünyaya gelen Yasemin Yılmaz, tasarımcı olarak da bilinmektedir. Yurt içi ve yurt dışında çeşitli defilelere katılan Yasemin Yılmaz, pek çok ünlü ismin kıyafetlerinin de tasarımcısıdır. Tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken Yasemin Yılmaz, aynı zamanda Doya Doya Moda isimli programın jüri üyeleri arasında yer almaktadır. Söz konusu programın jürileri arasında Seray Sever, Umut Eker, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez gibi isimler de yer almaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yasemin Yılmaz, Doya Doya Moda isimli yarışmada dikkat çeken isimlerden biridir. Başarılı tasarımcı ve jüri Yasemin Yılmaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Yasemin Yılmaz, erişim tarihi: 4 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.