Levent Üzümcü Mazbata Kararını ‘Öpüşerek’ Kutladı

Ünlü tiyatrocu ve muhalif kimliği ile ön plana çıkan Levent Üzümcü Ekrem İmamoğlu’nun mazbata alması ardından eşiyle çektiği öpüşme fotoğrafını sosyal medyada yayınladı. Üzümcü’ye bu fotoğrafın ardından pek çok olumsuz yorum gelirken birçok kişi de fotoğrafı ve Üzümcü’nün paylaşım şeklini destekledi.

Kamuoyunda muhalif kimliği ile bilinen Levent Üzümcü, dünkü mazbata kararı sonrasında ilginç bir kutlama yaptı ve eşiyle öpüşerek fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını almasının ardından düzenlenen kutlamalara katılan Levent Üzümcü, İmamoğlu ile çektirdiği fotoğrafı “16 milyon kazandı, hepimizin başkanı, yer; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı” notuyla paylaştı. Ünlü tiyatrocu ardından yine kendisi gibi tiyatrocu olan sevgilisi Seden Egeli ile kutlamalara evinde devam etti. Üzümcü’nün sevgilisi Seden Egeli ise Üzümcü ile öpüştükleri fotoğrafı “Kutlu olsun, öpüşelim” notuyla yayınladı.

Seden Egeli’nin paylaştığı bu gönderinin ardından sosyal medyada pek çok kişi Üzümcü ve Egeli’nin paylaşımlarını şovmenlikle suçladı. Birçok kişi de ikilinin fotoğraflarının altına destek mesajları atarak mazbata kararını kutlama şeklini beğendiklerini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: