Sezgin Tanrıkulu’nun Sempatizanlık Kokan Son Twiti

Deniz Baykal’ın ardından partideki Kemalistlerin tasfiyesi ve Kemal Kılıçdaroğlu etrafında şekillenen Cumhuriyet Halk Partisi milletvekillerinden Sezgin Tanrıkulu’nun son Paylaşımı büyük tepki çekti.

Kuvay-i Milliye ve Anadolu ve Rumeli Müdafa-i Hukuk Cemiyeti’nin bir devamı olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir milletvekili şöyle bir twit atıyor.

Ardından paylaşımlar ve retweetler havada uçuşuyor. Şehit olan askerler için herhangi bir paylaşım yapmaya tenezzül etmeyen Sezgin Tanrıkulu’nun son paylaşımı, artık kendisinin tamamen artniyetli olduğunu ispatlıyor. Kendisi hakiki anlamda bir CHP’li olamaz. Zira yaptığı ve söylediği her şey AK Parti’nin ekmeğine yağ sürüyor, oylarının biraz daha artmasına yol açıyor. Hiç Sezgin Tanrıkulu’nun tutuklanması gündeme geldi mi? Hayır çünkü bilinçli olarak tutuklanmıyor.

İlginizi Çekebilir:  Dünyanın En Çok İhale Alan 10 Firması Arasında Türkiye'den 5 Firma Var

İlk Değil

Daha önce de Silahlı İnsansız Hava Araçları hakkında söylediği sözlerle gündem olan Sezgin Tanrıkulu’nun son zamanlarda Terör Örgütü sempatizanlığı yapması, Parti içinden de tepkilere yol açmıştı.

Sezgin Tanrıkulu’nun hakiki anlamda insan haklarını savunduğunu söylemek zor. Propaganda ve bilinçli olarak bir yönlendirme var. Hükümet kendisini eleştirenlerin bu zihniyette olduğunu Sezgin Tanrıkulu üzerinden teşhir ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Sizleri Allah ve Resulün Gemisi Olan Ak Parti'ye Davet Etmek İstiyoruz

CHP zihniyeti diye AK Parti seçmeni arasında klişeleşen sözün Kemal Kılıçdaroğlu ve Sezgin Tanrıkulu gibi isimlerle desteklendiğini unutmamak gerek.

Kime hizmet ettiği belli olmayan bu milletvekili bozuntusunun ilerleyen günlerde ne gibi paylaşımlar yaparak gündemde olacağı şimdiden merak konusu.

Konuyla ilgili diğer yazı için;

SİHA’larla İlgili Kim Ne Dedi? Neden Gündemde Kaldı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat