Teknoloji

Macbook Açılır Pencere Engellendi Ne Demek?

Açılır pencereler ile ilgili detaylı bilgiler Apple internet sitesinde sunulmuş olsa da bunun tam olarak ne anlama geldiğini ve bazı durumlarda neden ısrarla bu hata ile karşı karşıya kaldığınızı kısaca açıklayacağız. Macbook üzerinde alınan hatalarla ilgili binlerce makaleyi içeren sitemizde detaylı arama yapmak için arama kutucuğuna merak ettiğiniz terimi ya da hatayı yazmanız yeterli olacaktır. Açılır pencere engellendi demek, girmeye çalıştığınız web sitesi tarafından size ekstra bir pencerede gösterim yapılmaya çalışılması ve bunun Safari uygulaması tarafından engellendiği anlamına gelir. Safari reklam veya spam içeriklerle karşılaşmamanız için bunu engellerken banka gibi ihtiyaç duyduğunuz sitelerde izin vermenize rağmen ısrarla bu hatayı verebilmektedir.

Eğer bilgisayarınızda Adblock, Adguard benzeri bir reklam engelleyici kullanıyorsanız yine de bu hatayı alma ihtimaliniz bulunuyor. Bu sebepten dolayı güvendiğiniz siteye giriş yaparken ‘izin ver’ seçeneğini seçtikten sonra engelleyici programı da kapatmayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds