Mehmet Özhaseki: Su Faturalarınızı PKK’lı Militanların Getirmesini İster Misiniz?

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Özhaseki, çarpıcı bir açıklamada bulundu. Mehmet Özhaseki, seçimlerle ilgili konuştu ve Adalet ve Kalkınma Partisi’nin seçimi kaybetmesi durumunda su faturalarını PKK’lı militanların getireceğini ifade etti. 

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Özhaseki, Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçimi kazanması halinde 20 bin kişiyi belediyede işe alacağı iddiası üzerine açıklamalarda bulundu. Özhaseki, şunları kaydetti:

İlginizi Çekebilir:  Koç'un Abdülmecid Köşkündeki İğrenç Sergisi

“O zaman PKK ve DHKP-C gibi örgütleri, ‘Sana destek verdik, sen de bizi gör’ diyecekler. İnsanların parklarında artık o militanlar olacak. Allah korusun, evine su parasını getiren tahsildarın militan olduğunu bir düşünün”

Ankara’nın Evren ilçesinde partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılışında konuşan AK Parti adayı Mehmet Özhaseki, sol partilerin Türkiye’de eserinin olmadığını dile getirdi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kazandığı tazminatla Kızılay’da döner dağıttığını hatırlatan Özhaseki, partilerinin “döner isteriz” sloganları üzerine şu sözleri kaydetti:

İlginizi Çekebilir:  THY'nin Selanik Seferine 1881 Kodunu Vermesi

“Bir bakayım, para arttıysa burada bir döner tezgahı koyalım, sizlere helal hoş olsun, ne olacak. Zaten yalan söylemeleri bitmiyor, merak etmeyin para gelir arkasından. Onlar söyledikçe yalan, para geliyor çok şükür. Ben burada döner dağıtacağım söz veriyorum”

Hatırlanacağı üzere Mehmet Özhaseki, PKK’lı militanlar için gerilla ifadesini kullanmıştı. Mehmet Özhaseki’nin bu sözleri başta sosyal 

İlginizi Çekebilir:  Sedat Peker'i Tehdit Eden Güniz Akkuş Kimdir?

(Kaynak ve görseller Gazete Duvar’dan alınmıştır)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara