Mehmet Özhaseki’nin Pensilvanya’ya Gönderdiği Mektup Ortaya Çıktı: Sizi Kayseri’de Ağırlamak İsteriz

Ankara’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin de desteklediği Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki’nin Amerika’da firari FETÖ lideri Fethullah Gülen’in Pensilvanya’dan evinde çalışan Mahmut Yeter’e yazdığı mektup ortaya çıktı. 

FETÖ İLE İŞİM OLMADI, KURAN MI GETİREYİM 

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Özhaseki, bu hafta başında Habertürk ekranlarında yayınlanan Türkiye’nin Nabzı adlı programda soruları yanıtladı. Yılman, Özhaseki’ye FETÖ lideri Fethullah Gülen’i Pensilvanya’ya gidip ziyaret edip etmediği sorusuna ise “Hayır hiçbir işim olmadı. Yemin mi edeyim, Kuran’ı mı getireyim?”

MEHMET ÖZHASEKİ, FETHULLAH GÜLEN’İN EN YAKININDAKİ İSME NE MEKTUBU YAZDI

YeniÇağ’ın haberine göre Özhaseki, Pensilvanya’ya hiç gitmediğini söylerken Milliyetçi Hareket Partisi’nde siyaset yapan İYİ Parti YİK üyesi emekli hakim Kerim Yılmaz sosyal medya üzerinden dikkat çekici bir paylaşımda bulundu. Kerim Yılmaz’ın açıklaması şöyle;

“Pensilvanya’ya uçak dolusu işadamı götürüp hepsinin başını yakan; Boydak’ın ifadesiyle ‘Bizi o götürdü ama şimdi biz parmaklık arkasından bakıyoruz, o bakan’ dediği Özhaseki, geçen gün gidişini inkar etmişti ya; bak şu mektuba.

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli’nin bir dönem hukuk danışmanlığını da yapan Kerim Yılmaz, Mehmet Özhaseki’nin Mahmut Yeter’e yazdığı mektubu paylaştı.

Mehmet Özhaseki, söz konusu mektupta Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunduğu süre içinde programım başarılı bir şekilde hayata geçirilmesi için Mahmut Yeter’e teşekkür ediyor ve kendisini Kayseri’de ağırlamak istediğini ifade ediyor. Mahmut Yeter, şu anda firari durumda ve FETÖ lideri Fethullah Gülen’in Pensilvanya’daki evinde çalışıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.