Melis Gürhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Melis Gürhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melis Gürhan’dan söz edeceğiz.

Melis Gürhan Kimdir?

  • Oyuncu.

30 Temmuz 1994 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Melis Gürhan, lise eğitimini doğduğu şehirde tamamladıktan sonra lisans eğitimi için Antalya’ya gitmiş ve burada Melis Gürhan Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nü başarıyla bitirmiştir. Mezun olduktan sonra çeşitli tiyatro oyunlarında ve kısa filmlerde rol alan Gürhan, ilk oyunculuk deneyimini ise Dila Hanım adlı dizide yaşamıştır. Melis Gürhan, bu dizide Azime rolünde oynamıştır. Daha sonra Avlu isimli dizide Özge karakterini canlandıran Melis Gürhan, son olarak ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor adlı dizide Duygu rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ege Barutçu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Melis Gürhan 1.68 cm boyundadır ve 50 kilodur. Ayrıca Aslan burcudur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melis Gürhan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gizem Koçak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Eşi?

Melis Gürhan ile İlgili Aramalar

Google’da Melis Gürhan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; melis gürhan aslen ereli, melis gürhan kimdir nerelidir, melis gürhan boyu kaç, melis gürhan instagram, melis gürhan oynadığı diziler, melis gürhan sevgilisi var mı, melis gürhan evli mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri