Ümmü Putgül Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ümmü Putgül kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ümmü Putgül’den söz edeceğiz.

Ümmü Putgül Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Ocak 1982 tarihinde Muğla’da dünyaya gelen Ümmü Putgül, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimini almak için Londra’ya gitmiştir.

Daha sonra Türkiye’ye dönen Ümmü Putgül, ismini Dondurmam Gaymak, İftarlık Gazoz ve Saf ve Sınırlar gibi çeşitli sinema filminde duyurmuştur. Popülaritesini Avlu adlı diziyle artıran başarılı oyuncu Ümmü Putgül, aslen Muğlalıdır. Evli olan Putgül’ün Mercan isminde bir de erkek çocuğu vardır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ümmü Putgül 1.59 cm boyundadır ve 55 kilodur. Ayrıca Kova burcudur.

Ümmü Putgül ile İlgili Aramalar

Google’da Ümmü Putgül ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı: Ümmü Putgül aslen nereli, Ümmü Putgül boyu kaç, Ümmü Putgül kimdir nerelidir, Ümmü Putgül aslen nereli, Ümmü Putgül instagrami Ümmü Putgül sevgilisi eşi, Ümmü Putgül boyu ve kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.