Biyografi

Mert Özcan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Mert Özcan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mert Özcan’dan söz edeceğiz.

Mert Özcan Kimdir?

  • Oyuncu.

Miss 2000 ve Mr. Fashion TV Türkiye yarışmalarında Türkiye birincisi seçilen Mert Özcan, sonrasında oyunculuk üzerine eğitimler almış ve oyunculuğa yönelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini 2020 senesinde Altın Kof 5.2.0 filminde yaşayan Mert Özcan, ayrıca 2022 senesinde Üç Kız Kardeş adlı dizide Erkan karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Üç Kız Kardeş (Erkan, TV Dizisi 2022)
  • Altın Kod 5.2.0 (Ajan Franz, Instagram video dizisi 2020)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mert Özcan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mert Özcan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri, sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi