Mi Stick Donma Sorunu Çözümü

Mi Stick ve Mi Box çok benzer özelliklere sahip olsa da ortaya çıkardığı kronik problemler birbirinden farklı. Ortak olarak yaşanan en büyük problem ise donma sorunu. Televizyonunuz akıllı değilse ve bu sistemi kullanıyorsanız muhtemelen kötünün iyisi mantığı ile düşünerek problemle yaşamaya razı olabilirsiniz. Ancak bu makalemizde sizlere detaylı olarak tüm çözümlerden bahsetmeye çalışacağız.

Öncelikle cihazınızın garantisi varsa her müdahaleye rağmen çözülmeyen donma sorunu için de cihazı servise gönderebilirsiniz. Bunun dışında uygulamanız gereken ilk adım yazılım güncellemesidir. Cihazınızda ayarlar bölümüne geldikten sonra hakkında-yazılım güncelleme adımlarıyla en son versiyonu yükleyiniz. Problem ortadan kalkacaktır.

Son olarak ise hakkında bölümünde bulunan cihaz tercihleri menüsüne girin. Geliştirici ve cihaz teşhislerini tamamen kapatınız. Böylelikle sizden habersiz şekilde yapılan arka plan çalışmalarının hepsi devre dışı kalacak ve cihazınız gözle görülür ölçüde hızlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting