Biyografi

Sibel Demiralp Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi? Ne İş Yapıyor?

Sibel Demiralp kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı mankenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sibel Demiralp’dan söz edeceğiz.

Sibel Demiralp Kimdir?

  • Manken.

1994 Adana doğumludur. Aslen Adanalıdır. İşletme Bölümü mezunu olan Sibel Demiralp, 2016’da bir güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir. 2017’de düzenlenen Perfect Models Of Turkey yarışmasında üçüncülük elde etmiştir. Aynı yıl, Fashion Week’e hazırlandığı esnada kalp krizi geçiren Sibel Demiralp, hastaneye kaldırılmış ve daha sonra da sağlığına kavuşmuştur.

Akabinde ünlü bir iş adamının müstehcen fotoğrafları ile şantaj yapıldığını iddiasıyla tutuklanıp mahkemeye sevk edilen Sibel Demiralp, şantaj suçundan beraat etse de kişiyi hürriyetinden mahrum bırakma, nitelikli yağma ve kredi kartını kötüye kullanma suçlarından 6 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır. 3 yıl cezaevinde kalan Sibel Demiralp, kısa bir süre sonra kansere yakalandığını açıklayan Sibel Demiralp, sonrasında hastalığı atlatmıştır. Sibel Demiralp, şimdilerde kariyerine manken ve model olarak devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Sibel Demiralp’in bu platform üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Sibel Demiralp hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • onedio.com, Sibel Demiralp kimdir, erişim tarihi: 28 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.